Ücretsiz Değerlendirme

Form

Değerlendirme Formu

Leave this field blank

Hizmetlerimiz

Ücretsiz Değerlendirme

Dil ve Konuşma Güçlüğü veya Özel Öğrenme Güçlülüğü üzerine detaylı bir değerlendirme desteği alamamışsanız, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel eğitim merkezlerimizin değerlendirme biriminden ücretsiz değerlendirme ve danışmanlık alabilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

Değerlendirme birimimiz Uzman Öğretici’ler ve Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun Dil ve Konuşma Terapistlerden oluşur. Değerlendirme sonucu yalnızca öğrencinin aldığı eğitimdeki güçlü ve zayıf kalan yönlerin detaylı incelemesini içerir ve tanı niteliği taşımaz.

Değerlendirmeler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın değerlendirme yönergelerine birebir uygun yapılır, sonuçlar resmi nitelik taşımaz ve gizlilik hakları korunarak yalnızca tarafınıza bildirilir.

Değerlendirme Sonrası Süreç

Öğrencinin bireysel eğitim ihtiyacına göre Dil ve Konuşma Güçlüğü Terapisi ve/veya Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim programına başvurmanız durumunda, bireysel eğitim planımızdan ya da Milli Eğitim Bakanlığı destekli ücretsiz bireysel eğitim programımızdan faydalanabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı destekli ücretsiz eğitim programından faydalandığınızda, gerekli süreçler için ücretsiz danışmanlık ve aile danışmanlık servis hizmeti sağlanır.

Danışmanlık

Değerlendirme birimimiz tarafından bilgi veya randevu almak için form doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden özel eğitim merkezlerimize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara